שעות הפעילות בבית אהבה רבה:
בימים א' עד ה'
בשעות הבוקר:  09:00 -13:00
בשעות אחה"צ: 20.00-16.00
שאלות, הודעות ותגובות אפשר לשלוח
גם באמצעות טופס צור קשר
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סרט שרי
 
 
התוכנית שודרה ב12/12
(הביאו את הסמן ל49.20)
 
התוכנית ששודרה ב02/02/12
 
התוכנית ששודרה ב 23.3.12
 
התוכנית ששודרה ב 25.5.12
 
 
 
סרט סאם
 
 
התוכנית ששודרה ב22/11
(הביאו את הסמן 40.51)
 
התוכנית ששודרה 08/02/12
 
התוכנית ששודרה 24/05/12

סיפורים אישיים

סיפורי תלמידים

רשמים מקורס "יסודות וכלים"


בקורס זה נחשפנו לאנרגיית 13הצבעים.
בחלקו הראשון של כל שיעור למדנו מהי המהות האנרגטית של הצבע הנלמד ומה משמעותו. בחלקו השני של כל שיעור כל אחד מאיתנו נחשף (באמצעות התבוננות והבנת משמעות הצבע הנלמד) לקושי אישי הקיים בו. במהלך השיעורים נחנכנו לאנרגיית הצבע המסויים של אותו השיעור, דבר שאיפשר לנו להתחיל מיד בעבודה מעשית על עצמנו ועל בני משפחתנו.

ארגז הכלים אליו נחשפנו בקורס "יסודות וכלים" בשיטת "אהבה רבה" כולל בנוסף ל-13 הצבעים, גם את 5 היסודות, שהם בעלי תדרים אנרגטיים שונים. כמו כן למדנו על אברי הגוף, שכל אחד מהם, בדרכו הייחודית, מספר לנו משהו על עצמנו.


עד שפגשתי את שיטת "אהבה רבה", הצבעים היו לי רק אמצעי להביע תחושות ורגשות בגן, עם הילדים. אבל לפתע נפתחה בפני שפה חדשה.
למדתי לזהות מחדש את הגבולות שלי עם התדר הכתום - מתי הם נפרצים, מתי אני מאפשרת את זה ומדוע.
 למדתי לאהוב מחדש את כל האספקטים הקשורים לחיי בעזרת התדר הצהוב.
 עם התדר האדום למדתי מתי אני מתקשה לומר את האמת שלי, ובעזרת התדר של הצבע החום הפסקתי לשפוט, בעיקר את עצמי ואת העשייה שלי.
בעזרת התדר השחור התחלתי להקשיב לקול הפנימי שלי הקשבה אקטבית אמיתית, מה שהוביל אותי לתדר של הצבע הוורוד, בו מצאתי את הצד היצירתי שבתוכי.  אותו מקום מדהים המבעיר אש בתוך חיי. מכאן הדרך אל התדר הירוק הייתה קצרה. בתדר בירוק הבנתי מושגים כמו: "רצון הנשמה" ו"רצון פרסוני". שהם הרצון האותנטי של הנשמה לעומת הרצון של מראית העין, שבא מהאינטלקט. התחלתי להגדיר לעצמי מחדש את הרצון של הנשמה שלי.
כל אלה ואחרים הובילו אותי, בעצם, אל ההגשמה העצמית שלי, ואל המקום האותנטי שלי. 

בעזרת חמשת היסודות התחלנו לעזור לעצמנו באופן מוחשי ביותר.
דוגמא לשימוש שעשיתי ביסוד ה"אויר": כשהייתי עולה במדרגות, הייתי חשה בבעיית נשימה. יש לציין שאני סובלת מנפח ריאות קטן מלידה, ולכן תמיד בזמן מאמץ כמו עלייה, ריצה וכו', הייתי מקטרת, מתנשפת בקול גדול, ופני היו מסמיקים כעגבניה.

לאחר שלמדתי להשתמש ביסוד ה"אויר", קיבלתי הדרכה איך להעזר בו: מיד כשאני חשה שהנשימה קשה לי עלי ל"פתוח" תדר "אוויר", כפי שלמדנו.
לא כל כך האמנתי שזה יעזור, כי עד כה שום דבר לא עזר לי. ניסיתי זאת רק מתוך רצון להראות לעצמי שזה לא עובד. אבל איך שפתחתי אותו בזמן קושי בנשימה, בבת אחת הרגשתי כאילו בלון התנפח לי בריאות והפכתי לקלה יותר (ואני לא קלה בלשון המעטה). הגעתי לקצה המדרגות  מבלי להתנשף.

בני משפחתי שהיו רגילים לפני המאדימות ולנשימות הכלב שלי לאחר טיפוס ומאמץ, שאלו אותי "מה קרה היום שאת לא מתנשפת ולא אדומה? מה "לקחת"?" הם גרמו לי להבין שתדר האוויר עזר לי מאד.
במהלך אותו יום, ומאז, בכל פעם שאני או בעלי נתקלים בקשיי נשימה, אנחנו פותחים תדר "אוויר" ובלי שום בעיה ממשיכים לטפס במדרגות.

בעבורי זהו שיפור משמעותי באיכות החיים. עד כה לא אהבתי לטייל ברגל מתוך בושה, כי מייד פניי היו מאדימות והייתי מתחילה להתנשף קשות. היום אני שמחה על כל הזדמנות ללכת ברגל.


עמית,  תלמידה בקורס "יסודות וכלים", שהסתיים בדצמבר 2009
 
 
 
 
 

 

בניה, ניהול תוכן וקידום אתרים

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן