שעות הפעילות בבית אהבה רבה:
בימים א' עד ה'
בשעות הבוקר:  09:00 -13:00
בשעות אחה"צ: 20.00-16.00
שאלות, הודעות ותגובות אפשר לשלוח
גם באמצעות טופס צור קשר
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סרט שרי
 
 
התוכנית שודרה ב12/12
(הביאו את הסמן ל49.20)
 
התוכנית ששודרה ב02/02/12
 
התוכנית ששודרה ב 23.3.12
 
התוכנית ששודרה ב 25.5.12
 
 
 
סרט סאם
 
 
התוכנית ששודרה ב22/11
(הביאו את הסמן 40.51)
 
התוכנית ששודרה 08/02/12
 
התוכנית ששודרה 24/05/12

סיפורים אישיים

סיפורי מטופלים

סיפור אישי - טיפול בקוליטיס

 

שמי נגה ברזני, בת 26 מתל אביב. מזה כשש שנים אני סובלת מאולצרטיב-קוליטיס (דלקת כרונית במעי הגס), מחלה אוטואימונית  שככל הנראה גורמים רבים כגון: נטייה גנטית, תזונה, זיהום סביבתי, ומצבי לחץ תורמים לפריצתה. אין תרופה למחלה והטיפול המקובל הוא סימפטומאטי. ההתקף האחרון שלי נמשך כשנתיים, בהן נטלתי באופן קבוע קורטיזון ותרופות נוספות שלא עושות חסד עם הגוף. לא הגבתי לתרופות, לתזונה מדוקדקת, או לכל טיפול אחר.
 
הטלפון של סאם, היה אחד מיני רבים שקיבלתי בהמלצה באותה תקופה. בשיחתנו הראשונה ביקשתי להבין מה מייחד את שיטתו. הוא דיבר במונחים של אנרגיות, גוף-נפש, שפה, דמיון ועוד מונחים שנשמעו לי תלושים. משהו בסאם גרם לי בכל זאת להתחיל בטיפול. הרגשתי שעל אף הקושי שלי להתמסר לגישה ההוליסטית, יש משהו רציונאלי, חכם ומשכנע מאוד בדבריו.
 
בשלב מוקדם יחסית של הטיפול שלי, היה מקרה חריג של התדרדרות מלווה בכאבים איומים.
סאם אמר שהוא "פותח לי טיפול". לא הבנתי על מה הוא מדבר. כל שידעתי הוא שלמחרת הייתי כמו חדשה, או ליתר דיוק חזרתי למצבי הקודם, משמע התקף נסבל. במשך למעלה מחצי השנה שבאה לאחר מכן לא הרגשתי שיפור משמעותי. שבתי למקורותיי הסקפטיים והפרנואידיים והתקשיתי לזנוח מחשבות על שרלטנות וחוסר אמון בבני-אדם. סאם מצידו לא נראה מוטרד, הוא המשיך לדבר איתי באותה שלווה ובביטחון מוחלט בשיטתו, וגרס כי הטיפול יימשך כתשעה חודשים.
 
כעבור תשעה חודשי טיפול ללא שינוי מהותי, נכנעתי, ובחרתי לבצע ניתוח להסרת המעי הגס כולו – טיפול ממש לא מומלץ, שבדרך כלל עומד על הפרק אך ורק במקרים קיצוניים בהם אין שום מענה אחר.
 
באותה התקופה ממש, לקחתי חלק בקורס "יסודות וכלים" במטרה להבין את השיטה בה אני מטופלת.
מלבד תובנות רבות שהיו לי בעקבות ניתוח ההדמיות שלי באמצעות "שפת אהבה רבה", למדתי להשתמש גם בכלים אנרגטיים, בעלי יכולות טיפוליות פיזיות ונפשיות, שלמרבה הפלא הוכיחו עצמם באופן מיידי. כאבי גב וראש, עצירויות ודלקות נעלמו כלא היו. מכריי נהנו גם הם מיכולת זו, וככל שרבו מקרי ההצלחה, כך גברה אמונתי בשיטה.
 
ביום בו הייתי צריכה להתאשפז, תאריך הניתוח נדחה באורך פלא בשבועיים. בזמן זה חל שיפור משמעותי במצבי שגרם לי לדחות את הניתוח לזמן מה. כעבור כחודש הבנתי - שלניתוח לא אזדקק.
 
 
 
 
 
 

 

 


בניה, ניהול תוכן וקידום אתרים

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן