שעות הפעילות בבית אהבה רבה:
בימים א' עד ה'
בשעות הבוקר:  09:00 -13:00
בשעות אחה"צ: 20.00-16.00
שאלות, הודעות ותגובות אפשר לשלוח
גם באמצעות טופס צור קשר
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סרט שרי
 
 
התוכנית שודרה ב12/12
(הביאו את הסמן ל49.20)
 
התוכנית ששודרה ב02/02/12
 
התוכנית ששודרה ב 23.3.12
 
התוכנית ששודרה ב 25.5.12
 
 
 
סרט סאם
 
 
התוכנית ששודרה ב22/11
(הביאו את הסמן 40.51)
 
התוכנית ששודרה 08/02/12
 
התוכנית ששודרה 24/05/12

סיפורים אישיים

ממליצים עלינו

"אהבה רבה" - המלצה מעו"ד עפרה גולן

 
 
אני מכירה את שיטת "אהבה רבה" כמטופלת, כתלמידה וכמטפלת וכן מדיווחים של מטופלים רבים שטופלו באמצעותה. בנוסף, אספתי נתונים רבים על תוצאי הטיפול ב"אהבה רבה" הן במסגרת ניסוי קליני שנערך ב"הלל יפה", אשר בו שימשתי כייזמית וכמתאמת, והן לצורך הוכחת יעילות השיטה במסגרת דיון בבג"ץ שהגשתי בנדון נגד אגף השיקום במשרד הביטחון.
 
ההישגים הטיפוליים באמצעות "אהבה רבה" הם מרשימים ביותר, גם מבחינת האפקט הקליני וגם מבחינת ההשפעה הכוללת על הwell being של המטופל. שיעור ההצלחות הטיפוליות ואופיין אינם מותירים מקום לספק שהשפעת הטיפול בשיטה זו היא הרבה מעבר לאפקט הפלסבו (דבר שאושר גם ע"י פרופ' רפאל קרסו בסיכום המחקר שנערך ב"הלל יפה").
 
לימודי "אהבה רבה" ובמיוחד סדנאות המודעות העצמית שעברתי במסגרתם, פקחו את עיני לראות ולהבין את החיים ואת התנהלותי בתוכם בצורה שלא ידעתי עד אז. הרגשתי שנחשפתי למימד חדש, נפלא ונוסף בעולם, שתרומתו לחיי לא תסולא בפז. הסדנאות והטיפולים שעברתי שדרגו את איכות האינטראקציות שלי עם אנשים והעמיקו את הבנתי לנפש האדם. היכולת לטפל באמצעות הכלים של "אהבה רבה" היא אחת המתנות הגדולות שקיבלתי בחיי.
 
כאתיקאית, אני רואה לעצמי חובה וזכות גדולה לסייע בקידום השימוש ב"אהבה רבה" כשיטת טיפול שיכולה להיטיב עם אנשים רבים, אשר זקוקים לה להקלת סבלם ו/או לשיפור איכות חייהם ולמניעת חולי וסבל בעתיד.
 
 
עפרה גולן, עו"ד

 

 
 
 

בניה, ניהול תוכן וקידום אתרים

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן